آموزش و مشاوره

انجام سمینار

بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه مشاوره امور پژوهشی

انجام پایان‌نامه​

مشاوران یارآموز در چه رشته هایی تخصص دارند؟

مهندسی کامپیوتر

بیش از ۱۵ سال تجربه مشاوره انجام پایان نامه موفق در گرایش‌های مختلف رشته کامپیوتر مانند شبکه‌های کامپیوتری، هوش‌مصنوعی، معماری کامپیوتر، تجارت الکترونیک، …

مهندسی برق

مشاوره در انجام بیش از ۲۰۰۰ پایان نامه مهندسی برق در گرایش‌های مختلف مانند مخابرات سیستم، مخابرات میدان، سیستم‌های قدرت، ماشین‌های الکتریکی، کنترل و …

مهندسی صنایع

تجربه مشاوره و مشارکت در انجام بیش از ۲۰۰۰ پایان نامه در رشته مهندسی صنایع در موضوعات مختلف مانند زنجیره تامین، لوجستیک، کنترل پروژه و …

مهندسی عمران

بیش از ۵ سال تجربه مشاوره انجام پایان نامه موفق در گرایش‌های مختلف رشته عمران مانند سازه، خاک، آب و محیط زیسط و …

مهندسی مکانیک

بیش از ۵ سال تجربه مشاوره انجام پایان نامه موفق در گرایش‌های مختلف رشته مکانیک مانند جامدات، سیالات و …

مدیریت

بیش از ۱۰ سال تجربه مشاوره انجام پایان نامه موفق در رشته مدیریت در کلیه رشته‌ها.

مشاوره
خودتون رو به کجا بسپارید؟

عقد قرارداد مشاوره

به موسسه‌ای اعتماد کنید که در آن برای مشاوره انجام پایان نامه به صورت حضوری با شما قرارداد بسته می‌شود. به طور ویژه برای شما برنامه‌ریزی شود. این‌گونه اطمینان دارید در کوتاه‌ترین زمان، پایان نامه شما انجام خواهد شد و به هدفتان می رسید. برای به سرانجام رسیدن پژوهش، برای شما زمان‌بندی منطقی انجام شود. به تعداد کافی جلسه آموزشی برای یادگیری روش پیشنهادی انجام پایان نامه برای شما برگزار شود.

به موسسه‌ای اعتماد کنید که در آن هدف یادگیری شما باشد. سعی کنید به همین منظور در دوره‌های آموزشی عملی و نظری در حال برگزاری که به صورت پروژه‌ محور است شرکت کنید. همچنین این اطمینان را کسب کنید تعداد کافی جلسات مشاوره خصوصی برای آموزش انجام قسمت‌های مختلف پژوهش برای شما برگزار شود.

توصیه می‌شود تلاش کنید به صورت مستقیم با مشاور پژوهشی خود در ارتباط باشید. بدین ترتیب هم در زمان صرفه جویی خواهد شد و در زمان کمتری پایان نامه شما انجام می‌شود و هم به دلیل نبودن واسط میان شما و مشاور، در هزینه مالی صرفه جویی خواهد شد.

پیش از اعتماد به هر مشاور پژوهشی برای انجام پایان نامه اطمینان حاصل کنید که …

 بسیاری از موسسات و اشخاصی که در زمینه مشاوره پژوهشی و انجام پایان نامه فعالیت دارن یک آدرس واقعی ندارند و آدرسی جعلی در سایت خود قرار داده‌اند. با مراجعه حضوری می‌توانید از واقعی بودن آدرس آنها مطمئن شوید. هرگز برای انجام پایان نامه به اشخاصی که نمی‌توانید به صورت حضوری با آن‌ها در ارتباط باشید اعتماد نکنید. 
در صورتی که به صورت مستقیم با مشاور در ارتباط نباشید، به علت حضور یک واسطه میان شما و مشاور، زمان زیادی را برای انجام پایان نامه​ از دست می دهید و متحمل هزینه بیهوده به واسطه خواهید شد. همواره این اطمینان را کسب کنید که به طور مستقیم با مشاور خود در ارتباط خواهید بود.
به هیچ عنوان به موسسه‌ای که به هر دلیل مکان فیزیکی ندارد و یا به شما آدرسش را نمی‌دهد اعتماد نکنید. قرارداد اولین ضمانت برای به سرانجام رسیدن پژوهشتان و انجام پایان نامه​ شما است. تلاش کنید حتما به صورت حضوری با شما قرارداد بسته شود.
برای انجام پایان نامه​ به کسانی که تجربه کافی برای مشاوره به شما ندارند اعتماد نکنید. اینگونه فقط زمان و پول خود را هدر می‌دهید. این حق شماست که نمونه کار‌های قبلی کسی که قرار است به شما در زمینه انجام پایان نامه​ کمک کند را پیش از پرداخت پول، بررسی کنید.

با ‌پر کردن این فرم، مشاوران یارآموز در کوتاه ترین زمان با شما تماس می‌گیرند.